Skip to Content

Wednesday, September 23rd, 2020

Nosauktas gada labākās aviokompānijas pasaulē

Closed
by November 14, 2016 General

Austrālijas portāls “AirlineRatings” ik gadu nosauc aviācijas nozares flagmaņus, kas bijuši veiksmīgākie gan finanšu darījumos, gan inovāciju ieviešanā savos lidojumos, gan drošības, vides un personāla motivācijas jautājumos. “Air New Zealand” bija pirmie visos mūsu izvirzītajos kritērijos, un tas ir nebijis gadījums,” rezultātus “CNN Travel” komentējis portāla galvenais redaktors Džefrijs Tomass.

Arī Austrālijas aviolīnija “Qantas” ieguvusi trīs nominācijas – labāko atpūtas telpu, labākās ēdināšanas un labāko iekšzemes lidojumu servisa nominācijās.

No Eiropas aviokompānijām prestižajā topā iekļuvušas “British Airways“(6. vieta) un “Lufthansa” (10. vieta).

Savukārt par aviosabiedrību, kas piedāvā labākos biznesa klases lidojumus, “AirlineRatings” nosaucis “Virgin Australia”, bet pirmās klases lidojumus (First Class) – Abu Dabī bāzēto “Etihad Airways”.

Aviokompāniju “Emirates” aviācijas portāls nosaucis par vienu no “pionieriem pasažieru izklaidēšanā” un tā ieguvusi balvu “Labākā pasažieru izklaidēšana lidojumā”.

Par zemu cenu un drošu lidojumu veiksmīgu apvienošanu “AirlineRatings” apbalvojis “Virgin America” Ziemeļamerikas un Dienvidamerikas kontinentos, “Norwegian” Eiropā, “Kulula.com” Āfrikā un Tuvajos Austrumos, kā arī “Scoot” Āzijā un Klusā okeāna salās.

Savukārt tālo lidojumu nominācijā laurus plūkušas “Delta Air Lines” (Amerikas), “Virgin Atlantic” (Eiropa), “Etihad” (Tuvie Austrumi/Āzija), un “Singapore Airlines” (Āzija/Klusais okeāns).

Nosauktas gada labākās aviokompānijas pasaulē

Foto: Ross Parmly / cc

“AirlineRatings” top 10 aviokompānijas 2017. gadā

1. “Air New Zealand”
2. “Qantas”
3. “Singapore Airlines
4. “Cathay Pacific”
5. “Virgin Atlantic”/”Virgin Australia”
6. “British Airways”
7. “Etihad Airways”
8. “All Nippon Airways”
9. “Eva Air”
10. “Lufthansa”

Jau ziņojām, ka nesen paziņotas arī šī gada labākās lidostas un jau tradicionāli par labāko nosaukta Singapūras lidosta, bet šajā topā iekļuvusi arī Tallinas lidosta. Vairāk lasiet šeit.

Previous
Next