Skip to Content

Tuesday, October 22nd, 2019

Plíškovou šokovala novinářka: Co je tohle za otázku, vždyť jsou dvě hodiny ráno

Closed
by October 25, 2016 General

před 36 minutami

Karolína Plíšková v Singapuru zvládla vstup do Turnaje mistryň, svůj dlouhý duel s Garbiňe Muguruzaovou ale dohrála až kolem druhé hodiny ráno. Na pozápasové tiskové konferenci ji pak překvapil netradiční dotaz novinářky.

Singapur – Už se viděla v posteli, ještě ale musela po dlouhé a úspěšné válce se Španělkou Garbiňe Muguruzaovou na tiskovou konferenci. Karolína Plíšková po vítězném vstupu do Turnaje mistryň v Singapuru čelila zvídavým dotazům novinářů a závěrečná otázka jedné ze žurnalistek ji doslova šokovala.

“Mám tady otázku od fanynky. Dokázala byste vybrat písničku, která popisuje váš život?” zněl dotaz na českou tenisovou jedničku. Plíšková nejprve nechápala: “Kdybych měla vybrat co?” reagovala. Až poté, co novinářka zvláštní otázku zopakovala, Češka pochopila. A nestačila se divit.

“No… Co je tohle za otázku? Vždyť jsou dvě hodiny ráno. Teď opravdu nevím, co odpovědět, nejsem si jistá,” smála se Plíšková. To ale novinářku neodradilo a téma hudby chtěla alespoň nějak uzavřít. “A jaká je vaše oblíbená písnička?” zeptala se páté tenistky světa.

“Nemám jednu oblíbenou. Poslouchám hodně hudby, pop, nějaký hiphop a také české písničky. Možná se zkuste zeptat radši zítra,” vzala Plíšková celou absurdní situaci s humorem.

Podívejte se na záznam tiskové konference:

Karolína Plíšková on her dramatic three set comeback win in WTA Finals Singapore debut.

Zveřejnil(a) WTA dne 24. Říjen 2016

autor: Aleš Vávra | před 36 minutami

Související články

Previous
Next