Skip to Content

Radwańska: Janković najgłośniejsza w szatni

Closed
by November 21, 2016 General

Agnieszka Radwańska w rankingu WTA wciąż jest trzecią rakietą świata. Podczas turnieju WTA Finals na kortach w Singapurze z polską tenisistką spotkał się Pat Cash z CNN.

Zawodniczka zapytana o jej marzenia i plany na 2017 rok, odpowiedziała, że poza wygraniem Wielkiego Szlema, o czym marzy każda tenisistka, chciałaby przez kilka najbliższych lat grać naprawdę dobry tenis. “Pragnę pozostawać w dobrej kondycji i zdrowiu, a także cały czas utrzymywać się w pierwszej piątce, pierwszej dziesiątce najlepszych zawodniczek, co wbrew pozorom jest bardzo trudne” – powiedziała Radwańska dodając, że czeka ją bardzo wymagający rok.

Radwańska udzieliła też odpowiedzi na kilka szybkich pytań prowadzącego program “Open Court” Pata Casha. Mówiła m.in. o tym, kto jest najgłośniejszą zawodniczką w szatni, z kim ćwiczy jej się najlepiej na korcie i kto, zdaniem Radwańskiej, ma najsilniejszy serwis. „Najgłośniejsza zawodniczka? Jelena Janković!” – powiedziała polska tenisistka.

9-krotna mistrzyni turniejów wielkoszlemowych, Monica Seles, wyraziła zaskoczenie, że Agnieszka Radwańska wciąż nie zdobyła tytułu zwyciężczyni Wielkiego Szlema, choć była tak blisko, wygrywając na innych turniejach. “Agnieszka jest świetną tenisistką, ale wydaje się nie być w stanie wygrać Wielkiego Szlema. Mam nadzieję, że uda się jej to zmienić” – powiedziała Seles.

Previous
Next