“Summer Sound” programmu papildina Edavārdi un “Singapūras Satīns”; šogad festivālā jauna skatuve (1)

General
Publicitātes fotoPublicitātes foto

Vasaras krāšņākā pludmales festivāla “Summer Sound” mūzikas programmai pievienoti vairāki mākslinieki, to skaitā “Tehnikums”, Edavārdi un “Singapūras Satīns”. Tāpat festivāla apmeklētājus gaidīs pavisam jauna skatuve “Koncertsēta”, kurā uzstāsies Reinis Young, Tīna Šipkēvica, Ibstens Kūns, Martin Confused, Baiba Dēķena, Aivis Gailītis, improvizācijas teātris “Prieka Ministrija” un citi mākslinieki.

Dueta “Tehnikums” uzstāšanās ne tikai sola tikšanos ar vienu no šī brīža aktuālākajām Latvijas sintīpopa apvienībām, bet arī patīkamu atkalredzēšanos ar Ozolu, kura iepriekšējā gada uzstāšanās “Summer Sound” festivālā daudziem palikusi atmiņā kā viena no emocijām bagātākajām. Edavārdi pārliecinoši sevi pieteicis kā viens no Latvijas spēcīgākajiem reperiem, bet “Singapūras Satīns” neatstās vienaldzīgu nevienu – ja ne grupas lipīgās melodijas, tad ironiskie dziesmu vārdi pamatīgi uzkurina publiku.

Šogad “Summer Sound” pirmo reizi piedāvās jaunu skatuvi “Koncertsēta”, kura parka koku ieskauta aicinās festivāla apmeklētājus atvilkt elpu mierīgākā gaisotnē, piedāvājot bagātīgu kultūras programmu. Uz skatuves redzēsim lieliskus pašmāju mūziķus, tostarp čeļla un ģitāras virtuozus, bet interesantu dažādību radīs improvizācijas teātris un dzejas slams. Tāpat būs dzirdami mūziķi un jaunas apvienības no festivāla pilsētas Liepājas. Uz “Koncertsētas” skatuves kāps tādi mākslinieki kā Reinis Young, Tīna Šipkēvica, Ibstens Kūns, Martin Confused, Baiba Dēķena, Aivis Gailītis, Gints Cālītis, Greg John, Vilksnevilks un improvizācijas teātris “Prieka Ministrija”. Mūziķu saraksts uz šīs skatuves līdz festivāla tiks papildināts.

Šīs vasaras krāšņākais pludmales festivāls “Summer Sound” norisināsies Liepājā 28.-29. jūlijā ar vairāk kā 40 māksliniekiem. Dīdžeju trio “Cheat Codes” no Losandželosas, vācu uzlecošā techno house zvaigzne Felix Jaehn, kā arī franču dīdžejs un producents Klingade parūpēsies par grandiozu elektroniskās mūzikas programmu jūras krastā. Ar savu vērienīgāko šīs vasaras koncertu uz festivāla lielās skatuves uzstāsies Dons, savukārt pamatīgu ballīti garantēs “Bermudu Divstūris”. Bez jau nosauktajiem vārdiem festivāla viesus priecēs krāšņa Latvijas mūziķu programma – “Triana Park”, “Bandmaster”, “Satellites LV”, Sibyl Vane, “Deeper Upper”, “Franco Franco”, “Skyforger”, “My Radiant You”, “Fakts”, “Pienvedēja Piedzīvojumi”, “Astro’n’out”, Ivo Fomins, “Polifauna” un citi.