Skip to Content

Živě: Matteková-Sandsová,Šafářová vs Makarovová,Vesninová, bude se Češka radovat z titulu?

Closed
by October 30, 2016 General

Česko-americký pár, který byl do turnaje nasazen jako číslo 3, zatím v Singapuru obdivuje svou bojovností a otáčením nepříznivých stavů. Ve čtvrtfinále odvracely mečboly, v semifinále proti turnajovým jedničkám Garciaové s Mladenovicovou zase setboly a druhý set otočily ze stavu 2:5 na 7:5. Navíc se u toho hodně baví, což je podle české hráčky důvodem, že se jim tak daří.

„Je to velká část našeho úspěchu. Neklademe na sebe žádný tlak, jedeme na vítězné vlně. Užíváme si to. Myslím, že i kdyby se zápasy nepodařily, tak k tomu budeme přistupovat stejně. Baví nás to,“ uvedla Šafářová.

Šafářová bude chtít potvrdit skvělou finálovou bilanci, ze 14 deblových finále jich vyhrála ve 12. Navíc je zde ještě další motivace. Pokud s Bethanie Mattekovou-Sandsovou zvítězí, odbarví si vlasy na růžovo. „Doufám, že to bude barva na jedno umytí. Ale sázka padla,“ smála se Šafářová.

Proti nim však bude stát ohromně těžká překážka, sehraný ruský pár Jekatěrina Makarovová a Jelena Vesnicová. Rusky, které spolu vyhrály na olympijských hrách, kde v semifinále vyřadily právě Lucii Šafářovou, tehdy však s Barborou Strýcovou. V Singapuru si poradily s českým párem Hradecká/Hlaváčková a v semifinále otočily zápas proti Hingisové s Mirzaovou.

Previous
Next